Paketid 

„Romantiline Abieluettepanek“
Oma armastatule abieluettepaneku tegemine on üks raskemaid asju. Meil on Teile lahendus, telli pakett „Romantiline Abieluettepanek“ ja meie loome sulle selle õige keskkonna, et saaksid korraldada meeldejääva ettepaneku.
Sõit luksusliku kaatriga Emajõel just Teile kahele.
Pakett sisaldab 2h sõitu emajõel.
Start Karlova sadamast Tartus.
Paketi kestvus 2 h.
Maksumus: 360€
„Tüdrukuteõtu“
Tüdrukuteõtu peakangelane on pruut, korralda talle meeldejääv ja lõbus lõbusõit Emajõel luksusliku kaatriga. Pardale ootame kuni 10 inimest.
Pakett sisaldab 3h sõitu emajõel.
Start Karlova sadamast Tartus.
Maksumus: 540€
„Poissmeesteõhtu“
Poissmeesteõhtu peakangelane on peigmees, korralda talle meeldejääv ja lõbus lõbusõit Emajõel luksusliku kaatriga. Pardale ootame kuni 10 inimest. Kontrollime poissmehe teadmisi ja paneme tundma peigmehe kui „Kapten Morgan“.
Start Karlova sadamast Tartus.
Paketi kestvus 3h.
Maksumus: 540€
“Sünnipäev Emajõel“
Meeldejääv sünnipäevapidu Emajõel, pardale võtame kuni 10 inimest. Pakett sisaldab lõbusõitu Emajõel 3h. Laeval on 2 WC-d ja kolm kajutit, suur elutuba ja köök. Ahtris asub väljas istumispaik nii I korrusel kui ka II korrusel. Kui soovid pidada sünnipäeva mis ei lähe meelest ei Sinul ega sinu külalistel siis see pakett on mõeldud just sulle!
Start Karlova sadamast Tartus.
Maksumus: 540€
Lõbusõit seltskonnaga
Kui soovid sõpradega aega veeta ja lihtsalt nautida Emajõel lõbusõitu siis see pakett on mõeldud just Teile. Omad söögid ja suupisted on lubatud kaasa võtta. Sõidame mööda emajõge ca. 3h.
Paketi kestvus 3h.
Maksumus 540€
Klassikokkutulek 2
Soovid korraldada klassikokkutulekut nii, et see ka kõigile meelde jääb siis see pakett on just Teile. Võtke aega, et vanade klassikaaslastega mõnusalt aega veeta ja tunda end kui filmistaaridena. Pardal ollakse kokku 4h.
Maksumus 720€
??? Pakett
Kui sa ei leidnud endale sobivat paketti siis võid alati kirjutada või helistada meie lahkele personalile. Saame vastavalt Teie soovidele koostada just Teile meelepärase pakkumise.
Lapse sünnipäev
Lastele on paadisõit üks suuremaid elamusi.
Kingi oma lapsele unustamatu sünnipäev.
Laeval meisterdame, sööme, mängime.
Söögid ja joogid on lubatud endal kaasa võtta.
Pakett sisaldab 3h sõitu
Maksumus: 540€

☏  +372 58 600 075

✉  info@rubireisid.ee

E&J Puhkus OÜ
Registrikood: 12185660
Asume Tartus Karlova sadamas