“Sünnipäev Emajõel 4h, Söökide ja Jookidega“
Meeldejääv sünnipäevapidu Emajõel, pardale võtame kuni 10 inimest. Pakett sisaldab lõbusõitu Emajõel 2,5h ja 1,5h ankrus olemist. Kokku ollakse pardal 4h. Laeval on 2 WC-d ja kolm kajutit, suur elutuba ja köök. Ahtris asub väljas istumispaik nii I korrusel kui ka II korrusel. Pakett sisaldab suupisteid ja karastusjooke. Kui soovid pidada sünnipäeva mis ei lähe meelest ei Sinul ega sinu külalistel siis see pakett on mõeldud just sulle!
Start Karlova sadamast Tartus.
Maksumus: 540€
“Sünnipäev Emajõel 3h, Söökide ja Jookidega“
Meeldejääv sünnipäevapidu Emajõel, pardale võtame kuni 10 inimest. Pakett sisaldab lõbusõitu Emajõel 2h ja 1h ankrus olemist. Kokku ollakse pardal 3h. Laeval on 2 WC-d ja kolm kajutit, suur elutuba ja köök. Ahtris asub väljas istumispaik nii I korrusel kui ka II korrusel. Pakett sisaldab suupisteid ja karastusjooke.Kui soovid pidada sünnipäeva mis ei lähe meelest ei Sinul ega sinu külalistel siis see pakett on mõeldud just sulle!
Start Karlova sadamast Tartus. 
Maksumus: 450€
“Sünnipäev Emajõel 3h“
Meeldejääv sünnipäevapidu Emajõel, pardale võtame kuni 10 inimest. Pakett sisaldab lõbusõitu Emajõel 2h ja 1h ankrus olemist. Kokku ollakse pardal 3h. Laeval on 2 WC-d ja kolm kajutit, suur elutuba ja köök. Ahtris asub väljas istumispaik nii I korrusel kui ka II korrusel. Pakett ei sialda suupisteid ja karastusjooke.Kui soovid pidada sünnipäeva mis ei lähe meelest ei Sinul ega sinu külalistel siis see pakett on mõeldud just sulle!
Start Karlova sadamast Tartus. 
Maksumus: 360€

☏  +372 58 600 075

✉  info@rubireisid.ee

E&J Puhkus OÜ
Registrikood: 12185660
Asume Tartus Karlova sadamas