Paketid 

„Romantiline Abieluettepanek“
Oma armastatule abieluettepaneku tegemine on üks raskemaid asju. Meil on Teile lahendus, telli pakett „Romantiline Abieluettepanek“ ja meie loome sulle selle õige keskkonna, et saaksid korraldada meeldejääva ettepaneku. Sõit luksusliku kaatriga Emajõel just Teile kahele, suupisted ja vahuvein loovad mõnusa atmosfääri.
Pakett sisaldab 1h sõitu emajõel ja 1 h ankrus olemist.
Start Karlova sadamast Tartus. Paketi kestvus 2 h.
Maksumus: 270€

Meeldejääv ja luksuslik tüdrukuteõhtu!
Sõit Emajõel kaatriga pardal kuni 10 inimest. Pruudile lõbusad tegevused, suupisted ja karastusjoogid hinnas.  Abieluranda sõudmine peab olema meeldejääv ja seda suudame meie Teile tagada. Start Karlova sadamast Tartus.
Paketi kestvus 3h. Sõitu 2h ja 1h ankrus olemist.
Maksumus: 450€
„Poissmeesteõhtu“
Poissmeesteõhtu peakangelane on peigmees, korralda talle meeldejääv ja lõbus lõbusõit Emajõel luksusliku kaatriga. Pardale ootame kuni 10 inimest. Pakume suupisteid ja joogipoolist. Kontrollime poissmehe teadmisi ja paneme tundma peigmehe kui „Kapten Morgan“.
Start Karlova sadamast Tartus.
Paketi kestvus 3h. Sõitu 2h ja 1h ankrus olemist.
Maksumus: 450€
Sünnipäev Emajõel
Meeldejääv sünnipäevapidu Emajõel, pardale võtame kuni 10 inimest. 
Valikus 3 erinevat paketti…
Lõbusõit seltskonnaga
Kui soovid sõpradega aega veeta ja lihtsalt nautida Emajõel lõbusõitu siis see pakett on mõeldud just Teile. Omad söögid ja suupisted on lubatud kaasa võtta. Sõidame mööda emajõge ca. 2h ja oleme ankrus 1h. Ankrus oldud aja saab sisustada ujumise, päevitamise ja lihtsalt hea seltskonna nautimisega.
Paketi kestvus 3h.
Maksumus 360€
Klassikokkutulek 2
Soovid korraldada klassikokkutulekut nii, et see ka kõigile meelde jääb siis see pakett on just Teile. Võtke aega, et vanade klassikaaslastega mõnusalt aega veeta ja tunda end kui filmistaaridena. Pardal ollakse kokku 4h. Sisaldab suupisteid ja karastusjooke.
Sõit emajõel 2,5h ja ankrus olemist 1,5h. Ankrus olles võimalik ujuda emajões.
Maksumus 540€
??? Pakett
Kui sa ei leidnud endale sobivat paketti siis võid alati kirjutada või helistada meie lahkele personalile. Saame vastavalt Teie soovidele koostada just Teile meelepärase pakkumise.
Lapse sünnipäev
Lastele on paadisõit üks suuremaid elamusi. Kingi oma lapsele unustamatu sünnipäev. Laeval meisterdame, sööme, mängime. Söögid ja joogid on lubatud endal kaasa võtta.
Pakett sisaldab 1,5h sõitu ja 1h ankrus olemist. 
Hind: 300€

☏  +372 58 600 075

✉  info@rubireisid.ee

E&J Puhkus OÜ
Registrikood: 12185660
Asume Tartus Karlova sadamas